Balíky sú obvykle odosielané do 24 hodín od obdržania platby. Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú stanovené, cena za prepravu sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Po odoslaní objednávky je vám spolu s potvrdením zaslaný odkaz na sledovanie pohybu a stavu zásielky. Celková cena za prepravu sa zobrazuje ihneď po výbere spôsobu dopravy. Boxy sú dostatočne dimenzované a vaše položky sú dobre chránené.

Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlásť. Boxy sú dostatočne dimenzované a vaše položky sú dobre chránené.

 

Aké sú dodacie podmienky www.drefka.sk?

 

·         Vaša objednávka je odosielaná v priebehu 24 hodín od vytvorenia objednávky!

·         Počas sviatkov, prázdnin či iných mimoriadnych dní, sa dodacia doba môže predĺžiť o niekoľko dní.

·         Pri odoslaní objednávky vám príde email s odkazom na sledovanie kde sa balík práve nachádza.

·         Balíky prepravujeme prostredníctvom Slovenskej pošty.

·         Ak sa chcete informovať ohľadom stavu Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať.

 

Pokiaľ nebudete zastihnutý, dostanete oznámenie o doručení zásielky. Zásielku si môžte vyzdvihnúť na uvedenej pošte alebo požiadať o opätovné doručenie. Zásielky posielame 1. triedov a to doporučene alebo na dobierku.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies a prispôsobujeme vám ponuky na mieru

Kliknutím na tlačidlo „Súhlasím a prajem si pokračovať“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v nastavení súkromia. Viac informácií.