Čo je Drefka a z čoho je vyrobená?
Drefka je jednoducho drevená zubná kefka. Je vyrobená z biologicky odbúrateľného, udržateľne pestovaného moso bambusu a jej štetiny sú vyrobené z nylonu. Aj preto je naša kefka rozložiteľná na 95% a recyklovateľná na 100%.


Pohodlné čistenie

Pre pohodlné čistenie pre veľkých a malých je naša kefka veľkostne prispôsobená tak aby vyhovovala ako rukoväť tak aj hlavička kefky. Detské kefky odporúčame pre deti od 3 rokov.

Nylonové štetiny

Štetiny na našej kefke sú vyrobené z nylónu. Sú jemné preto nepoškodzujú zubnú sklovinu a chránia vaše zuby a ďasná.

Ergonomická rukoväť

Drevená rukoväť kefky je navrhnutá tak aby sa pri umývaní pohodlne držala.

Prírodný materiál

95% kefky Drefky tvorý 100% rozložiteľný materiál, ktorý je navyše antibakteriálny.


Prečo práve bambus?

Bambus je rýchlo rastúci obnoviteľný zdroj, ktorý sa dá ťažiť za 1-5 rokov, na rozdiel od tvrdých drevín ako sú tuzemské dreviny napr.: duby, ktorých vyzretie môže trvať až 40 rokov. Bambus môže vďaka svojím antimikrobiálnym vlastnostiam tiež rásť v širokom klimatickom pásme bez použitia akýchkoľvek pesticídov alebo hnojív. Pri zbere bambusu sa dá použiť každá časť tejto úžasnej rastliny. Rozhodnutie pre výrobky z bambusu tiež obmedzuje odlesňovaniu lesov.


Šetrná k životnému prostrediu

Kefka s bambusu je šetrnák prírode. Kefka Drefka je z 95% rastlinná. Naše zubné kefky sú bez obsahu BPA, vegánske a netoxické. Rukoväť zubnej kefky je kompostovateľná. Môže ísť do komunálneho alebo záhradného kompostu! Obal môžete kompostovať vo vašom obecnom komposte (nie na záhrade). Krabica je vyrobená zo 100% recyklovaného papiera a je možné ju recyklovať znova!


Náš typ:

Keď je čas vymeniť si zubnú kefku, zrecyklujte ju a použite ju ako značku k rastlinke alebo drievko na prekyprenie pôdy v kvetináči alebo záhradke!Ako správne recyklovať bambusové zubné kefky?

Po opotrebovaní zubnej kefky je potrebné oddeliť štetinky od rukoväte. Rukoväť vašej bambusovej zubnej kefky sa dá ľahko kompostovať a oddelené štetiny idú do domového odpadu, alebo recyklácie plastov. Takto dosiahneme čo najlepší možný výsledok recyklácie bambusovej zubnej kefky. Viac sa dočitate v tomto článku: Ako správne zrecyklovať bambusovú zubnú kefku!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používame cookies a prispôsobujeme vám ponuky na mieru

Kliknutím na tlačidlo „Súhlasím a prajem si pokračovať“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v nastavení súkromia. Viac informácií.