Balíky sú obvykle odosielané do 24 hodín od obdržania objednávky / platby (platí pri úhrade objednávky prevodom na účet). Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú stanovené, cena za prepravu sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Celková cena za prepravu sa zobrazuje vo vašom košíku ihneď po výbere spôsobu dopravy.

Po odoslaní objednávky je vám spolu s potvrdením zaslaný odkaz na sledovanie pohybu a stavu zásielky.

Dodacie podmienky www.drefka.sk

  • Vaša objednávka je odosielaná v priebehu 24 hodín od vytvorenia objednávky!
  • Počas sviatkov, prázdnin či iných mimoriadnych dní, sa dodacia doba môže predĺžiť o niekoľko dní.
  • Pri odoslaní objednávky vám príde email s odkazom na sledovanie kde sa balík práve nachádza.
  • Balíky prepravujeme prostredníctvom: Slovenskej pošty, 1. triedou. Packeta: Odberné miesta a doručenie balíka do BalíkoBOXu a prostredníctvom GLS – kuriérska služba.
  • Ak sa chcete informovať ohľadom stavu Vašej objednávky, je to dostupné vo vašom profile na našej webovej stránke alebo nás neváhajte nás kontaktovať.
  • Balné a prepravné sa odvíja od hmotnosti balíka a to od sumy 1,90€.

Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlášť. Tovar je balený do papierových / kartónových obálok. Zásielky sú dostatočne dimenzované a vaše položky sú dobre chránené.

Zaslanie tovaru Slovenskou poštou:

Zásielky sú doručované od pondelka do piatku, pokiaľ nebudete zastihnutý, dostanete oznámenie o doručení zásielky (“žltý papierik”). Zásielku si môžte vyzdvihnúť na uvedenej pošte alebo požiadať o opätovné doručenie. Zásielky posielame 1. triedou a to ako doporučený list alebo na dobierku.

Pozor zásielky nedoručuje Poštový kuriér! (v prípade že si nie ste istý či sa budete nachádzať na uvedenej adrese odporúčame použiť GLS kuriera.)

 

Zaslanie tovaru službou PACKETA:

Zásielky sú doručované od pondelka do piatku, na vami vybrané odberné miesto alebo BalíkoBox. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo pre ňu môžete pokojne poslať niekoho blízkeho, stačiť mu k tomu bude len heslo, na základe ktorého mu obsluha výdajného miesta odovzdá zásielku.

Zoznam výdajných miest PACKETA nájdete tu!

Zaslanie tovaru GLS kuriéksa služba:

Prebieha od pondelka do štvrtku a doručenie je do 24 hodín od odoslania. Informáciu o odoslaní zasielame e-mailom aj s číslom na sledovanie balíka. Presný čas doručenia v daný deň však ovplyvniť nedokážeme. Zvoľte preto vhodnú doručovaciu adresu, telefón a prípadne kontaktnú osobu. Kuriér Vás bude hodinu pred doručením telefonicky kontaktovať!