LUNA | Vonná prírodná sójová sviečka Ruža 1ks

Prírodné sójové sviečky

Naše sviečky sú ručne odlievané, pri ich výrobe používame  prírodné materiály a certifikované esenciálne oleje. Sviečky starostlivo odlievame do sklenených dóz s uzáverom, aby si čo najdlhšie zachovali svoju krásnu vôňu. Pri horení okrem nádhernej vône, môžete počuť praskať drevený knôt, ktorý umocňuje atmosféru domova.

Sviečky vyrobené zo sójového vosku sú skvelou alternatívou ku klasickým parafínovým sviečkam, pretože pri ich pálení sa do ovzdušia nevypúšťajú škodlivé látky, ktoré potom vdychujeme. Preto sú vhodné aj pre alergikov.

 Sójový vosk sa získava z obnoviteľného zdroja sóje. Tento druh vosku je ekologický a biologicky odbúrateľný, čo znamená, že po použití nezanecháva žiadne škodlivé látky v prírode. Jeho ďalšou výhodou je, že sviečka horí rovnomerne a jej doba horenia je dlhšia ako pri klasických parafínových sviečkach. Po zahasení ju môžete opäť zapáliť. Vďaka čistejšiemu spaľovaniu je údržba sviečky jednoduchšia.

Na výber máme rôzne zaujímavé vône, či už sladké, svieže, jemné, alebo exotickejšie. Určite si vyberiete tú svoju. Pri výrobe používame prírodné éterické oleje, ktoré sú šetrné k dýchacím cestám a neobsahujú žiadne syntetické chemikálie. Dokážu harmonizovať náladu v miestnosti a pôsobia na našu náladu a pocity. Navyše, každá sviečka má svoj jedinečný názov, takže je vhodná ako darček pre vašich blízkych.

Naše sviečky sú teda vhodné pre každého milovníka príjemných vôní, s ktorými si chce zútulniť svoj domov. Jedinečný názov im pridáva efekt výnimočnosti a dlhšia doba spaľovania vám umožní si ho zachovať čo najdlhšie.

Domovská stránka » Prírodné sójové sviečky

Prírodné sójové sviečky