Domovská stránka » Prírodné sójové sviečky

Prírodné sójové sviečky

Prírodné sójové sviečky Luna sú vyrobené zo sójového vosku, dreveného knôtu príjemných vôni. Naše sviečky odlievame ručne do sklenených dóz s uzáverom aby si čo najdlhšie uchovali svoju vôňu. Sú skvelou ekologickou alternatívou ku bežne dostupným sviečkam. Pri horení nevylučujú žiadne škodlivé látky a keďže sa sójový vosk topí pomalšie, doba horenia je preto dlhšia ako u klasických sviečok.

Prírodné sójové sviečky

Naše sviečky sú ručne odlievané, pri ich výrobe používame  prírodné materiály a certifikované vône a esenciálne oleje. Sviečky starostlivo odlievame do sklenených dóz s uzáverom, aby si čo najdlhšie zachovali svoju krásnu vôňu. Pri horení okrem nádhernej vône, môžete počuť praskať drevený knôt, ktorý umocňuje atmosféru domova.

Sviečky vyrobené zo sójového vosku sú skvelou alternatívou ku klasickým parafínovým sviečkam, pretože pri ich pálení sa do ovzdušia nevypúšťajú škodlivé látky, ktoré potom vdychujeme. Preto sú vhodné aj pre alergikov.

Sójový vosk sa získava z obnoviteľného zdroja. Tento druh vosku je ekologický a biologicky odbúrateľný, čo znamená, že po použití nezanecháva žiadne škodlivé látky v prírode. Na výber máme rôzne zaujímavé vône, či už sladké, svieže, jemné, alebo exotickejšie. Sviečky Drefka dokážu harmonizovať náladu v miestnosti a pôsobia na našu náladu a pocity. Navyše, každá sviečka má svoj jedinečný názov, takže je vhodná ako darček pre vašich blízkych.

Naše sviečky sú teda vhodné pre každého milovníka príjemných vôní, s ktorými si chce zútulniť svoj domov. Jedinečný názov im pridáva efekt výnimočnosti a dlhšia doba horenia vám umožní si ho zachovať čo najdlhšie.

Originálny darček pre rôzne príložitosti. Napríklad taký 8. marec Medzinárodný deň žien (MDŽ), Deň Matiek, Výročie vzťahu alebo svadby, Valentín, Deň zamilovaných, Vianoce, Narodeniny a v neposlednom rade Osobné míľniky: Okrem tradičných dní existujú aj osobné míľniky, ako sú úspechy v kariére, dokončenie štúdií, dosiahnutie cieľa, ktoré môžu byť vhodné pre obdarovanie aj takouto maličkosťou.