Bambusové zubné kefky, Prírodné sójové sviečky, Voskové obrúsky a vrecká na potraviny

Naše produkty
Potešte seba a svojich blízkych praktickými produktami z našej ponuky. Bambusové zubné kefky pre deti a dospelých s vlastným menom, citátom alebo venovaním. Prírodné mydlá pre citlivú pokožku alebo ručne odlievané sviečky, ktoré rozváňajú Váš domov.

Vytvor si svoju vlastnú bambusovú zubnú kefku!

Chceš sa odlíšiť od ostatných? Vlastná kefka Drefka je drevená zubná kefka s gravírovaným nápisom.

Stačí ak si vyberieš farbu a veľkosť kefky (pre dospelých alebo pre deti) a do políčka nižšie napíšeš meno, prezývku alebo text, ktorý si tam praješ, ostatné už zariadíme.

Čo je Drefka a z čoho je vyrobená?​

Drefka je jednoducho drevená zubná kefka. Je vyrobená z biologicky odbúrateľného, udržateľne pestovaného moso bambusu a jej štetiny sú vyrobené z nylonu. Aj preto je naša kefka rozložiteľná na 95% a recyklovateľná na 100%.

Hlavné výhody:

Jemné štetiny (soft), Ľahko rozložiteľná, Odolná proti vlhkosti, Antibakteriálny povrch, Šetrná k zubom ďasnám a prírode.

Prečo práve bambus namiesto iných tuzemských drevín?

Bambus je najrýchlejšie rastúcou rastlinou na svete. Vo vhodnejších podmienkach je bez problémov schopný rásť niekoľko desiatok centimetrov za 24 hodín. Práve preto je jeho využitie na takéto účely viac ako výhodné.

Ekologické voskové obrúsky a vrecká na potraviny

Voskový obrúsok, je ekologický obal na potraviny vyrobený. Vyrábame ho zo 100% bavlny, včelieho vosku, živice a jojobového oleja. Spojením týchto látok sa nám podarilo vytvoriť ekologický obal, vďaka ktorému ostanú potraviny dlhšie čerstvé, pretože tieto látky majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti.

Obrúsok  je vhodný na balenie potravín ako ovocie, zelenina, pečivo, orechy, či koláče. Môžete ho použiť na potraviny vo Vašej chladničke, ale taktiež si doň môžete zabaliť desiatu.

✅ Opätovne použiteľné

✅ Udržujú potraviny čerstvé

✅ Vyrobené na Slovensku

✅ Šetrné k prírode

Prírodné ručne vyrábané mydlá Bardfa

Príroda je pre nás inšpiráciou a z nej čerpáme silu, ale aj liečivé a blahodárne účinky.

Prírodné mydlá, ktoré sú vyrábané len zo 100 %-ných rastlinných olejov (kokosový, olivový, ricínový, jojobový, svätojánsky-ľubovníkový olej a bambucké maslo), ktoré nevysušujú pokožku, zanechávajú ju jemnú a hodvábnu a to aj vďaka glycerínu, ktorý sa prirodzene pri výrobe vytvorí.

Naše mydlá sú vyrobené na Slovensku v meste Bardejov.

Sójové sviečky s dreveným knôtom

Sviečky Luna sú vyrobené zo sójového vosku, dreveného knôtu a príjemných vôni. Naše sviečky odlievame ručne do sklenených dóz s uzáverom aby si čo najdlhšie uchovali svoju vôňu.

Sú skvelou ekologickou alternatívou ku bežne dostupným sviečkam. Pri horení nevylučujú žiadne škodlivé látky a keďže sa sójový vosk topí pomalšie, doba horenia je preto dlhšia ako u klasických sviečok.

Blog